3.6.2015

Yhteystiedot

Asiakaspalvelu

044 7500 600
asiakaspalvelu@vertia.fi
Palvelemme arkisin klo 8-16

Jukka Aravirta
044 7400 100
jukka.aravirta@vertia.fi

Olli-Matti Juntunen
044 7442 002
olli-matti.juntunen@vertia.fi

Pekka Landen
044 7050 703
Pekka.landen@vertia.fi


Myynti

044 7700 400
myynti@vertia.fi
Palvelemme arkisin klo 8-16

Antti Kannala
044 988 2989
antti.kannala@vertia.fi

Antti Pesonen
044 705 5515
antti.pesonen@vertia.fi

Miija Nurmela
044 721 7057
miija.nurmela@vertia.fi

Yrjö Ahonen
045 2200 176
yrjo.ahonen@vertia.fi


Rekrytointi

Miija Nurmela
044 721 7057
miija.nurmela@vertia.fi

Petteri Widestam
044 781 5665
petteri.widestam@vertia.fi

Hae töihin


Kosteuskartoitukset ja kuivaukset

044 4018 528
kartoitus@vertia.fi
Palvelemme joka päivä 24 h

Antti Kannala
044 988 2989
antti.kannala@vertia.fi

Henrik Karjalainen
044 737 7593
henrik.karjalainen@vertia.fi

Jalmari Saarinen
044 7597 883
jalmari.saarinen@vertia.fi

Teemu Kuparinen
044 7707 915
teemu.kuparinen@vertia.fi


Mittaukset

Antti Hyvönen
044 7328 348
antti.hyvonen@vertia.fi

Antti Kannala
044 988 2989
antti.kannala@vertia.fi

Antti Pesonen
044 705 5515
antti.pesonen@vertia.fi

Arttu Suomalainen
044 746 0200
arttu.suomalainen@vertia.fi

Heikki Jussila
040 900 5609
heikki.jussila@vertia.fi

Henrik Karjalainen
044 737 7593
henrik.karjalainen@vertia.fi

Jalmari Saarinen
044 7597 883
jalmari.saarinen@vertia.fi

Josef Ertl
044 296 7162
josef.ertl@vertia.fi

Jukka Aravirta
044 7400 100
jukka.aravirta@vertia.fi

Jussi Nordman
044 705 0850
jussi.nordman@vertia.fi

Kaj Heinonen
044 7859 880
kaj.heinonen@vertia.fi

Kari Korpela
044 7437 910
kari.korpela@vertia.fi

Miija Nurmela
044 721 7057
miija.nurmela@vertia.fi

Olli-Matti Juntunen
044 7442 002
olli-matti.juntunen@vertia.fi

Perttu Raussi
044 7751 705
perttu.raussi@vertia.fi

Petteri Widestam
044 781 5665
petteri.widestam@vertia.fi

Sami Elasmaa
044 735 4871
sami.elasmaa@vertia.fi

Teemu Kuparinen
044 7707 915
teemu.kuparinen@vertia.fi

Yrjö Ahonen
045 2200 176
yrjo.ahonen@vertia.fi


Hallinto

Heikki Jussila
040 900 5609
heikki.jussila@vertia.fi

Maritta Peurajärvi-Pelander
040 5496 370
maritta.peurajarvi@vertia.fi

Topi Jokinen
040 8351 440
topi.jokinen@vertia.fi


Käyntiosoite

Nuijamiestentie 3 A
00400 Helsinki (1. krs)
Laskutusohjeet



Kumppanit

Kohteitamme mittaa myös joukko valikoituja yhteistyökumppaneita.

Joensuu:
Arto Ketolainen
Rakennuspalvelu Ketolainen Oy
rakennuspalveluketolainen.fi
Turku:
Mika Näppi, Noora Anttalainen
Turun Kuntotutkimus Oy
turunkuntotutkimus.fi
Mikkeli:
Jouni Haimilahti
J. Haimilahti Oy
haimilahti.fi 
Seinäjoki:
Mikko Yli-Piipari, Eetu Periaho, Aimo Kalliosaari
Etelä-Pohjanmaan Tiiveysmittaus
eptiiveysmittaus.fi
Rovaniemi:
Janne Määttä
Pohjois-Suomen Lämpökuvaus Oy
lampokuva.com
Ristijärvi:
Olli Pietilä
Ollivilla Oy
ollivilla.fi 
Oulu:
Petteri Pasma
Laatu Saneeraus ja Rakennus Pasma
laatupasma.fi 
Oulu:
Jukka Finnilä
JF-Talo Oy
 jf-talo.fi 
Kuopio:
Jussi Partanen
FinnEnergia Oy
finnenergia.fi 
Tuulos:
Joel Paloniitty
Paloniitty Oy
paloniitty.fi