3.6.2015

Yhteystiedot

Asiakaspalvelu

044 7500 600
asiakaspalvelu@vertia.fi
Palvelemme klo 7-16

Myynti

044 7700 400
myynti@vertia.fi
Palvelemme klo 7-16

Käyntiosoite

Toimistomme sijaitsee osoitteessa Nuijamiestentie 3 A, 00400 Helsinki (1. krs)
Katso laskutusohjeet


Jukka Aravirta
Asiakaspalvelu, Aikataulutus, Mittaukset
p. 044 7400 100
jukka.aravirta@vertia.fi

Miija Nurmela
Asiakaspalvelu, Aikataulutus, Rekrytointi, Mittaukset
p. 044 721 7057
miija.nurmela@vertia.fi
antti
Antti Pesonen
Myynti, Mittaukset
p. 044 705 5515
antti.pesonen@vertia.fi
kannala
Antti Kannala
Myynti, Mittaukset
p. 044 988 2989
antti.kannala@vertia.fi

Arttu Suomalainen
Mittaukset, Markkinointi
p. 044 746 0200
arttu.suomalainen@vertia.fi
heikki
Heikki Jussila
Talous, Tutkimus, Mittaukset
p. 040 900 5609
heikki.jussila@vertia.fi
Josef_web
Josef Ertl
Mittaukset
p. 044 296 7162
josef.ertl@vertia.fi
ela
Sami Elasmaa
Mittaukset
p. 044 735 4871
sami.elasmaa@vertia.fi
peetu-2
Petteri Widestam
Rekrytointi, Mittaukset
p. 044 781 5665
petteri.widestam@vertia.fi

Jussi Nordman
Mittaukset
p. 044 705 0850
jussi.nordman@vertia.fi

Yrjö Ahonen
Mittaukset
p. 045 2200 176
yrjo.ahonen@vertia.fi

Jalmari Saarinen
Mittaukset
p. 044 7597 883
jalmari.saarinen@vertia.fi

Henrik Karjalainen
Mittaukset
p. 044 737 7593
henrik.karjalainen@vertia.fi

Olli-Matti Juntunen
Mittaukset
p. 044 7442 002
olli-matti.juntunen@vertia.fi

Kari Korpela
Mittaukset
p. 044 7437 910
kari.korpela@vertia.fi

Kaj Heinonen
Mittaukset
p. 044 7859 880
kaj.heinonen@vertia.fi

Perttu Raussi
Mittaukset
p. 044 7751 705
perttu.raussi@vertia.fi

Antti Hyvönen
Mittaukset
p. 044 7328 348
antti.hyvonen@vertia.fi

Teemu Kuparinen
Mittaukset
p. 044 7707 915
teemu.kuparinen@vertia.fi

Maritta Peurajärvi-Pelander
Asiakaspalvelu, Raportit, Laskutus
p. 040 5496 370
maritta.peurajarvi@vertia.fi

Topi Jokinen
Toimitusjohtaja
p. 040 8351 440
topi.jokinen@vertia.fi

 

Kumppanit

Kohteitamme mittaa myös joukko valikoituja yhteistyökumppaneita.

Joensuu:
Arto Ketolainen
Rakennuspalvelu Ketolainen Oy       rakennuspalveluketolainen.fi
Turku:
Mika Näppi
Turun Kuntotutkimus Oy                         turunkuntotutkimus.fi
Mikkeli:
Jouni Haimilahti
J. Haimilahti Oy                                                           haimilahti.fi 
Seinäjoki:
Mikko Yli-Piipari
Etelä-Pohjanmaan Tiiveysmittaus  eptiiveysmittaus.fi
Rovaniemi:
Janne Määttä
Pohjois-Suomen Lämpökuvaus Oy  lampokuva.com
Ristijärvi:
Olli Pietilä
Ollivilla Oy                                                                                    ollivilla.fi 
Oulu:
Petteri Pasma
Laatu Saneeraus ja Rakennus Pasma                              laatupasma.fi 
Oulu:
Jukka Finnilä
JF-Talo Oy                                                                                    jf-talo.fi 
Kuopio:
Jussi Partanen
FinnEnergia Oy                                                                        finnenergia.fi